Tel. (+372) 740 2215 |

Meist

Innovaatik ja Hammas

Innovaatik OÜ

Innovaatik OÜ asutati aastal 2007 ettevõtjate poolt, kes olid varasemalt juba aastaid tegelenud meditsiinitarkvara arendamisega Ameerika Ühendriikides ja Euroopas. Meie missiooniks on oma klientidele parimate tarkvaralahenduste pakkumine. Seepärast oleme teinud märkimisväärseid investeeringuid tehnoloogiasse, luues seeläbi aluse kõrgekvaliteedilise teenuse osutamiseks.
Meie meeskond töötab pidevalt uute ja innovaatiliste ideedega, loomaks tooteid, mis vastavad üha arenevatele nõudmistele tänapäeva meditsiinisektoris.

Meie ettevõtte põhiväärtusteks on:

  • Klientidele pühendumine. Hindame pikaajalisi kliendisuhteid ning oleme pühendunud pakkuma parimaid võimalikke lahendusi meie klientidele. Aitame kaasa tööprotsesside efektiivsemaks muutmisel ning suurendame kliinikute kasumlikkust läbi uuenduslike lahenduste.
  • Meeskonna väärtustamine. Meie kõige olulisem vara on inimesed. Väärtustame iga töötaja panust ettevõttes ning toetame nende arengut ning eneseteostusvõimalusi.
  • Ühiskonda panustamine. Soovime tõsta inimeste teadlikkust oma tervisest ning parandada üldist ravikvaliteeti tehes koostööd juhtivate kliinikute, ülikoolide kui ka tervishoiu alal tegelevate erialaorganisatsioonidega.

 

Hammas

Hammas programmil on üle 1500 kasutaja ning on seega kõige populaarsem hambaarstidele mõeldud ravihaldustarkvara Eestis. Selle arendust nõustavad juhtivate hambakliinikute parimad eksperdid. Samuti on Hammas alati vastavuses nii E-Tervise kui ka Riigi Infosüsteemi Ameti poolt loodud viimaste standardite ja nõuetega. Tänu sellele on meil võimalik pakkuda parimaid vahendeid hambaraviteenuse osutamiseks nii suurtele, keskmistele ja väikestele kliinikutele kui ka üksikutele arstidele.

Hammas tarkvaraga on võimalik hallata patsiendi andmeid, raviinfot, digipilte, tööplaane, arveldust, saata SMS meeldetuletusi ja palju muud. See tõhustab nii arstide kui ka terve kliiniku tööd ja aitab kasutajail osutada püsivalt kõrgetasemelist raviteenust.
Kasutusel on SaaS ehk tarkvara teenusena mudel, mis võimaldab krüpteeritud ühenduse kaudu turvalist ligipääsu oma andmetele kõikjal maailmas. Tänu sellele puudub kasutajail ka vajadus investeerida kallitesse varunduslahendustesse ja serveritesse.

tagasi üles